محکوم کردن صنعت موشکی ایران توسط آمریکا بی نتیجه ماند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار داشت: خواندن قرآن در میان ما مسلمانان متروک شده است و این رویکرد باید تغییر کند چراکه بنابر روایات معصومین تدبر در آن می تواند یکی از راههای متقی شدن باشد.

وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه نماز افزود: این اجلاسیه ۲۷ سال است در کشور برگزار می شود که  رهبر معظم انقلاب تمام دستگاه ها را به گسترش این فریضه سفارش کردند.

امام جمعه اردستان گفت: نماز اگر در جامعه اسلامی گسترش پیدا کرد مشکلات اجتماعی هم به نوعی کنار خواهد رفت.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه وعده های مسئولان دولتی و  نمایندگان مجلس باید بر مبنای قرآن باشد، تصریح داشت: اگر چنین شد جامعه ما با نماز مانوس شده و رنگ و بوی قرآنی خواهد گرفت.

خطیب جمعه اردستان افزود: ۶۵ سال پیش در سفر نیکسون به ایران و در اعتراض دانشجویان سه نفر به شهادت رسیدند که این روز بنام قشر بیدار دانشجو نام گرفت.

وی بیان داشت: هرچند در چند سال اخیر توسط دشمنان سعی شده تا  دانشجویان را در مقابل نظام قرار دهد اما استکبار جهانی در این راه هرگز موفق نبوده و نخواهد بود.

امام جمعه اردستان اظهار داشت: مکر و حیله دشمن به سردستگی آمریکا در محکوم کردن صنعت موشکی بی نتیجه ماند.

وی همچنین افزود: کسانی که بمب اتم دارند به موشک به عنوان وسیله دفاعی ایران  اعتراض دارند و جای تاسف است که این گونه مسائل از زبان های خودی ها هم بعضا مطرح می شود.

خطیب جمعه اردستان گفت: حامیان و جانیان حمله به یمن باید قانون صلح را البته با هوشیاری و دقت و در نظر گرفتن همه جوانب بپذیرند چرا که  این امر می تواند مردم یمن را نجات دهد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *