صدور ۱۰ هزار و ۸۶ دفترچه بیمه سلامت در اردستان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، علیرضا غلامی اردستانی پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: بیمه سلامت حقوق شهروندی و مشتری مداری را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی در ۱۳ سال گذشته مقام برتر را در بین دستگاه های اجرایی کسب کرده است.

سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان اردستان گفت: جهت بیماران دیابتی تعداد یک هزار و ۷۰۰ پرونده تشکیل و به داروخانه های شهرستان معرفی شده اند.

وی تاکید کرد: سوم آبان ماه سالروز تصویب قانون بیمه سلامت همگانی نامگذاری شده که از ۲۸ مهرماه تا سوم آبان هفته بیمه سلامت است.

غلامی افزود: این اداره توانسته است در یکسال گذشته تعداد ۱۰ هزار و ۸۶ دفترچه و تعداد یک هزار و ۵۶۰ معرفی نامه بستری در بیمارستان شهید بهشتی اردستان صادر کند.

وی تاکید کرد: جمعیت بیمه شده سلامت در کشور بالغ بر ۴۱ میلیون نفر بوده که از این تعداد یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر بیمه شده در استان اصفهان از این بیمه بهره مند هستند.

سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان اردستان افزود: از جمله مهمترین اقدامات بیمه سلامت در اصفهان که به صورت پایلوت انجام شده اجرای طرح تبادل الکترونیک اسناد بستری است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *