همایش «یاوران معروف» آذرماه در اردستان برگزار می شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، عیسی شفیعی اظهار داشت: اهمیت و نقش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در آموزش و پرورش بسیار مهم و اثرگذار است.

وی افزود: ترویج معروف ها بهترین راه برای احیای ارزش های دینی و اسلامی در میان دانش آموزان است که به همین منظور شوراهای امربه معروف به استعداد هفت نفر در هر مدرسه تشکیل شده است.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: اولین گردهمایی اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مدارس شهرستان اردستان به تعداد ۲۵۰ نفر با عنوان یاوران معروف در تاریخ هشتم آذر ماه برگزار می شود.

شفیعی با بیان اینکه هر ساله برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی جشن تکلیف برگزار می شود، تصریح داشت: مراسم معنوی تربیتی جشن تکلیف ۱۹۵ دانش آموز دختر پایه سوم در اردستان به زودی برگزار می شود.

وی افزود: برگزاری همایش الفبای کنکور ویژه کنکوری های ۹۸ با حضور یکی از اساتید برتر برگزار می شود و در این زمینه آموزش هدایت تحصیلی ویژه اولیای پایه نهم نیز  در دستور کار قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان بیان داشت: این جلسات به منظور کمک و راهنمایی و ایجاد زمینه ای مناسب برای انتخاب بهترین رشته با توجه به شرایط هر دانش آموز انجام می شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *