برخورد با دانه درشت های اقتصادی در اردستان ضروری است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی شامگاه چهارشنبه در جلسه تعزیرات حکومتی که در فرمانداری اردستان برگزار شد، اظهار داشت: در این نوع جلسات لازم است در خصوص مشکلات کشاورزی و صنعت صحبت کنیم اما  موضوع تشدید نظارتدر ارتباط با  اصناف و بازار نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی  با بیان اینکه شاید بازرسی از دو هزار و ۷۰۰ واحد صنفی در شهرستان ممکن نباشد اما برخورد با دانه درشت های اقتصادی معروف به متخلفان متجاهر امکان پذیر است، ابراز داشت:  افرادی هستند که سالها در صنوف مختلف مشهور به گران فروشی هستند و به قانون نیز تمکین نمی کنند، با توجه به کوچکی منطقه و آشنایی اغلب افراد با یکدیگر در اردستان، پلمپ تعدادی اندک از واحدهای متخلف به اندازه ۱۰۰ مورد بازرسی عمومی تاثیرگذار است.

ایجاد بازار مشاغل خانگی در اردستان

وی بیان داشت: از شهرداری می خواهیم طبق ابلاغات قانونی نسبت به راه اندازی و ساماندهی بازار روز مشاغل خانگی اقدام کند زیرا می توان در خصوص توزیع محصول در این بازار تکلیف قانونی داشت.

فرماندار اردستان تاکید داشت: راه اندازی بازار مشاغل خانگی می تواند کمکی برای اشتغال های خرد باشد و در موضوع توانمند سازی بانوان نیز موثر است.

تاملی افزود: برای راه اندازی این بازار نیاز به یک تشکیلات عریض و طویل نیست و با یک مقدمات اولیه می توان بازار مشاغل خانگی در اردستان را ایجاد کرد.

توزیع ۲۰ تن گوشت منجمد و گرم دولتی در اردستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان در ادامه این نشست اظهار داشت: به منظور تنظیم بازار در یک ماه گذشته بیش از ۲۰ تن گوشت دولتی منحمد و گرم در شهرستان توزیع شده است.

محمد رضا باقری افزود: از گوشت های توزیعی ۱۶ تن منجمد و  چهارتن گوشت تازه است و در روزهای آینده دو تن دیگر توزیع خواهد شد.

وی ابراز داشت: هشت اتحادیه از ۱۲ اتحادیه شهرستان نیاز به انتخابات داشتند که انتخابات همه این اتحادیه  اها  با حضور نماینده فرمانداری به صورت الکترونیکی و بدون هیچ اعتراضی به پایان رسید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *