شهردار مهاباد به زودی انتخاب خواهد شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به ګزارش اردستان سلامُ محمد فائضی در گفت و گو یی اظهار داشت: برای انتخاب شهردار شهر مهاباد تا کنون بیش از چهار جلسه توسط اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد برگزار شده است.

وی افزود: با اعلام شورای اسلامی شهر مبنی بر اینکه افراد برای تصدی شهرداری مهاباد باید رزومه ارائه دهند در این خصوص ۱۰ نفر مدارک خود را تحویل داده اند.

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد گفت: با تعداد هشت نفر از افراد جلساتی برگزار شده و تحقیقات و بررسی هایی انجام شده تا با عملکردها و پست هایی که داشته اند یک نفر گزینه نهایی انتخاب شود.

فائضی با بیان اینکه در مورد سه نفر از این افراد به نتایج نسبی رسیده ایم تصریح داشت: افراد داوطلب دیگری حتی از شهر مهاباد اگر مایل باشند می توانند مدارک و رزومه خود را سریع تحویل شهرداری دهند.

وی بیان داشت: انتخاب شهردار مهاباد به منظور برطرف شدن مشکلات و شروع کار های عمرانی شهرداری به زودی انجام خواهد شد که سه نفر افرادی که به نتایج نسبی رسیده ایم از خارج شهرستان هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد همچنین اظهار داشت: سه نفر گزینه آخر دارای مدارک فوق لیسانس و مهندسی عمران بوده و در سابقه عملکردشان فعالیت در شهرداری وجود دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *