برگزاری ۱۰ همایش علمی برای دانش آموزان اردستانی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، عیسی شفیعی ظهر سه شنبه در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش اردستان اظهار داشت: نمایندگان انجمن های دانش آموزی دوره مسئولیتشان به پایان رسیده است و باید به شکل مجدد افرادی انتخاب شوند.

وی افزود: بیش از ۱۰ همایش علمی برای پایه های مختلف آموزشی در یک ماه گذشته انجام شده تا دانش آموزان برای انتخاب رشته های مد نظر آزادانه تصمیم گیری کنند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: برنامه ریزی برای جشن تکلیف در پایه سوم دبستان با نام دختران آسمانی انجام شده است تا در یک روز جمعه همراه با اقامه نماز جمعه انجام شود.

شفیعی با بیان اینکه از سوی مدارس و نیاز به برگزاری کلاس های فوق برنامه به ما اعلام شده است، تصریح کرد: هزینه این گونه کلاسها باید در شورای آموزش و پرورش به تصویب برسد.

گرایش۵۳ درصد دانش آموزان اردستان به رشته های فنی

وی افزود: نقش رسانه ها در شناسایی و معرفی افراد بیسواد در منطقه می تواند خیلی مهم باشد تا افرادی که نیاز به سواد دارند راهنمایی شوند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان با توجه به اینکه ۵۳ درصد از دانش آموزان به سمت رشته های فنی گرایش داشته اند، افزود: باید در زمینه تقویت امکانات و تجهیزات مدارس فنی و حرفه ای تلاش ویژه ای انجام شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *