عدم استقبال از رشته های کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی اردستان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، جلیل عمادی صبح پنجشنبه بمناسبت۱۶آذر روز دانشجو در نشست خبری اظهار داشت: از موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی اردستان تشکیل مدرسه سما بوده که در مقطع پیش دبستان تا متوسطه اول دانش آموز جذب شده است.
وی افزود: جذب دانش آموز در مدرسه سما نسبت به سال قبل۳۵ درصد رشد داشته که در حال حاضر۳۳۰ دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان گفت: این دانشگاه هر چند در دوسال گذشته هیچ رشته ای به آن اضاف نشده اما در حال حاضر با ۲۴ رشته فعال است.
عمادی با بیان اینکه در حال حاضراین دانشکاه دارای۵۰۰ نفر دانشجو است تصریح داشت: دانشگاه آزاد اسلامی اردستان با۲۲ رشته کارشناسی ارشد و کاردانی ناپیوسته استقبال خوبی از آن انجام نشده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان بیان داشت: ۶۰ درصد دانشجویان این دانشگاه پسر و ۴۰ درصد آن را دختران تشکیل می دهد.
وی همچنین از برگزاری دو کرسی آزاد اندیشی و یک تریبون آزاد در این دانشگاه خبر داد و افزود: دانشجویان با بیان مشکلات سیاسی و اقتصادی خود بصورت آزاد‘ توسط مسئولان به سوالات آنها پاسخ داده می شود.
عمادی تاکید داشت: بمنظور پیشبرد کارهای فرهنگی
۱۰۵ نفر دانشجو تا کنون به حج عمره مشرف و ۳۳ مورد ازدواج هم صورت گرفته است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردستان همچنین برگزاری یادواره ملی شهید مدرس را موفقیت آمیز دانست و افزود: با ۳۰ مقاله و سخنرانان کلیدی بازتاب خوبی را در دیگر دانشگاه ها داشته است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *