۴۲واحد صنفی در اردستان ۵۵میلیون ریال جریمه شدند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، محمد رضا باقری عصر امروز در جلسه تنظیم بازار اظهار داشت: بمنظور اطلاع رسانی از نحوه قیمتها و اطلاعیه های صنفی شهرستان اردستان کانال فضای محازی ایجاد شده است.

وی افزود: تعداد ۲۶۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی در اردستان انجام شده که تعداد ۴۲ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال که بیش از ۵۵ میلیون ریال جریمه شده اند.

رئیس صنعت؛ معدن و تجارت اردستان گفت: با مشارکت تعزیرات؛ دامپزشکی؛ اتاق اصناف و دستگاه های ذیربط تعداد ۱۶ گشت مشترک انجام شده است.

باقری با بیان اینکه توانسته ایم بازار شهرستان را برای چند قلم مایحتاج مردم کنترل کنیم؛ تصریح داشت: در دو ماه گذشته شش تن گوشت و مقدار پنج تن برنج توزیع شده که در همین رابطه تا چند روز آینده چهار تن گوشت توزیع می شود.

وی افزود: در همین رابطه تعداد۲۴۰ حلقه لاستیک سواری بین شهروندان توزیع شده است.

۵۶ واحد صنفی فاقد پروانه در اردستان پلمب می شود

رئیس اتاق اصناف اردستان در ادامه حلسه اظهار داشت: تعداد یکهزار و ۲۸۲ مورد بازرسی در شهر اردستان صورت گرفته که بیش از ۱۲۰۰ مورد کسبه دارای پروانه کسب بوده و ۵۱ مورد فاقد پروانه بوده اند.

مهدی بهفر گفت: تعداد۵۶ واحدصنفی اردستان که فعالیت داشته و تا کنون حاضر به دریافت پروانه کسب نبوده اند به زودی با همکاری دستگاه های مربوط پلمب خواهند شد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *