نقش زنان در انقلاب اسلامی در برنامه های دهه فجر مدنظر باشد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه کمیسیون بانوان فرمانداری اردستان با بیان اینکه باید تحلیلی از  برنامه های گذشته خود در خصوص برنامه های دهه فجر را داشته باشیم، اظهار داشت: با توجه به نقشه شوم دشمن مبنی بر استفاده ابزاری از عدد ۴۰ باید ما هم  به شکل ابتکاری و نمادین برنامه هایی را در این خصوص طراحی کنیم.

وی با بیان اینکه برنامه هایی که در دهه فجر  برگزار می شود باید به نقش زنان در وقوع انقلاب اسلامی نیز اشاره  داشته باشد، تصریح کرد: بر این اساس میتوان نقش بانوان در مدیریت حوزه اجتماعی و رده های مختلف را در برنامه نمادین تبیین و آنها را در قالب نمایشگاهی بیان کنیم.

در  اجرای برنامه های دهه فجر نیازمند بلوغ و خلاقیت هستیم

فرماندار اردستان با تاکید بر اینکه در انتقال برنامه ها نیازمند بلوغ و خلاقیت هستیم تا این انتقال مطلب به درستی انجام شود، بیان داشت: هنرمندی خاصی نیاز است تا از گذشته پلی بر حال زده شود .

وی با اشاره به اینکه هر شهروندی در اردستان می تواند به اندازه فرماندار در خصوص نواقص در هر مسئولیتی که هست احساس مسئولیت کند، ابراز داشت:  مشکلات بانوان در جامعه امروز  باید در سطح کلان کشوری مورد پیگیری باشد.

همایش بزرگ جوان انقلابی در اردستان برگزار می شود

مسئول حوزه بسیج کوثر اردستان در ادامه جلسه اظهار داشت: همایش بزرگ جوان انقلابی با حضور دانش آموزان دختر دبیرستان های سطح شهر اردستان با همکاری اداره آموزش و پرورش اردستان انجام می شود.

مریم مهریار گفت: با توجه به اینکه نسل جوان از انقلاب و دستاوردهای آن اطلاعی ندارد در صدد هستیم تا با برگزاری جلساتی این دستاوردها برای آنها بازگو شود.

وی افزود: همایش زینبیون با هدف تجلیل از مادران و خواهران شهدای گرانقدر شهر اردستان با حضور ۴۰ خواهر شهید در این شهرستان برگزار می شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *