بی سابقه ترین حضور مردم در ۹ دی اتفاق افتاده است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار داشت: امتیازات آیت الله هاشمی شاهرودی این بوده که از خانواده سیادت بوده و در بیت اهل و فقاهت به دنیا آمد و در ۲۷سالگی به درجه فقاهت رسید و از خانواده شهدا است.

وی افزود: سالروز ۹ دی روز بصیرت و بیعت با ولایت است و با اینکه ۹ سال از آن زمان می گذرد هنوز شور این حماسه در مردم وجود دارد که توانسته حیله دشمنان را در نطفه خفه کند.

امام جمعه اردستان گفت: سران آمریکا و طرفدارانشان منتظر بودند تا با عوامل داخلی خود کشور ایران را در ۹ دی ساقط کنند، اما با بصیرت همیشگی مردم انقلابی ایران مواجه شدند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه رهبر انقلاب در خصوص فتنه ۸۸ فرمودند انتخابات بهانه است و هدف دشمن نابودی انقلاب است تصریح داشت: مردم متوجه حیله دشمن شدند و بی سابقه ترین حضور مردم به گفته خود دشمنان در ۹ دی ۸۸ اتفاق افتاد.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب افزود: دشمن هر ده سال در فکر فتنه ای جدید است و شاید دشمن در سال۹۸ نقشه شومی را در سر داشته باشد  که می طلبد مردم فهیم ایران هوشیاری خود را حفظ کنند وباید مسئولان قدر مردم را بدانند که با همه مشکلاتی که وجود دارد و با بی مهری هایی هم بعضا همراه می شود اما پشت انقلاب خود محکم ایستاده اند.

حضور مردم در مراسم های ۹ دی ماندگاری این روز را بیشتر می کند

خطیب جمعه اردستان ابراز داشت: حضور مردم در مراسم های ۹ دی ماندگاری این روز را بیشتر می کند و به دوام انقلاب کمک خواهد کرد  و در سالروز این واقعه شاهد برکناری مسئولانی هستیم که در فتنه ۸۸ دست داشتند و میدواریم به سزای اعمال خود برسند.

حجت الاسلام دهشیری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت آیت اله نمر افزود: وی فردی بود که برای عظمت اسلام سختی ها و شکنجه ها را تحمل کرد و توسط مسئولان جنایتکار عربستانی به شهادت رسید.

وی همچنین افزود:آمریکا بدون هیچ دستاوردی از سوریه خارج شد و همه این اتفاقات به دلیل مقاومت مردم منطقه است که آمریکا با خفت از منطقه فرار می کند و حضور ترامپ در عراق هم مورد استقبال مسئولان آن کشور واقع نمی شود که این خود  موجب سربلندی ایران است.

امام  جمعه اردستان با اشاره به تقدیم لایحه بودجه به مجلس گفت: بودجه باید به شکلی تنظیم شود تا تمام قشرهای آسیب پذیر جامعه در آن لحاظ شود و بیشتر مورد توجه دولت مردان واقع شوند.

حجت الاسلام دهشیری همچنین با اشاره به پروژه بخشی از دو بانده شدن جاده اصفهان به اردستان که سالها طول کشیده هم نوید دادند که کار در حال انجام است و توسط نماینده شهرستان به جد پیگیری می شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *