واحد سی تی اسکن اردستان با ۱۰ اتاق ساخته خواهد شد/ تصاویر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، مهیار حاجی مالیان صبح یکشنبه در مراسم کلنگ زنی واحد سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی اردستان اظهار داشت: ساختمان سی تی اسکن اردستان با پیگیری های انجام شده در محل بیمارستان شهید بهشتی ساخته خواهد شد.

وی افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۲۰۴ متر مربع و با احداث ۱۰ اتاق از جمله اتاق سی تی اسکن، پذیرش، انتظار، سرویس های بهداشتی و اتاق نگهبانی ساخته خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: اعتباری که برای احداث این واحد سی تی اسکن برآورد می شود شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که بخشی از آن تا کنون توسط خیران سلامت شهرستان تأمین شده و در ادامه از اعتبارات ملی استفاده خواهد شد.

حاجی مالیان با بیان اینکه شروع کار این مجموعه در اسرع وقت بعد از کلنگ زنی آغاز می شود تصریح داشت: این مجموعه با زمانبندی مناسبی که صورت گرفته در هفته دولت سال ۹۸ افتتاح خواهد شد.

وی همچنین ابراز داشت: برای اینکه مجوز سی تی اسکن به اردستان داده شود باید درجه بیمارستان شهید بهشتی اردستان ارتقا پیدا می کرد و به نقطه ای می رسید تا این کار صورت گیرد که در حال حاضر بیمارستان اردستان ۹۶ تخت خوابه تعریف می شود که در این حالت سی تی اسکن تعلق گرفت.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *