مردم با بصیرت خود متوجه فتنه شوم دشمن شدند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار اردستان سلام، اظهار داشت: ۹ دی روز ایثار و بصیرت است و نقطه عطفی شد بعد از فتنه ۸۸ که مردم با حضور یکپارچه خود حمایت کردند از اصل نظام و  توطئه های دشمن را کور کردند.

وی افزود: مردم توانستند نا امنی که در سال ۸۸ ایجاد شد با حرکت یکپارچه و خود جوششان در حقیقت حرکت دشمن را خنثی کنند و نشانه دیگری شد بر بصیرت  مردم انقلاب اسلامی ایران و در تاریخ ثبت شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که رهبر انقلاب گفتند، ۹دی یوم الله نام گرفت و به این دلیل روز بصیرت است که  در سال ۸۸ دشمنان جمهوری اسلامی  تمام همتشان را برای به هم ریختن  اوضاع اجتماعی ایران از رهگذر انتخاب بکار بستند و فتنه هایی را طراحی کردند اما مردم با بصیرتشان متوجه موضوع شدند.

حضور پرشور مردم در صحنه موجب ناامیدی دشمنان شد

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه دشمنان تا حدی هم نا امنی اجتماعی ایجاد کردند که اگر حضور مردم نبود مشکلات بیشتر می شد تصریح داشت: حرکت یکپارچه مردم موجب شد تا دشمنان همچون گذشته نا امید بشوند و از طمع داشتن به جمهوری اسلامی دست بکشند.

وی همچنین ابراز داشت: دشمنان از ابتدای انقلاب تا  الان که در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم دشمنی خود را داشته و هر کجا مشکلی بوده با تدبیر رهبر انقلاب و با حضور مردم مشکلش برطرف شده چه در فتنه ها و دفاع از حرم و فتنه های مختلف سال ۷۷ و دی ماه گذشته که همه به بصیرت مردم بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: پشتوانه محکم جمهوری اسلامی خود مردم هستند و بصیرت فوق العاده  ودین مداری مردم ایران توانسته جلوی همه استکبار ایستادگی کند هر چند دشمنان از تمام حربه ها برای گزند زدن به جمهوری اسلامی کوتاهی نمی کنند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت:  می بینیم که دشمنان برای اینکه مردم دست از نظامشان بردارند آنها را تحت فشار اقتصادی قرار داده اند و قصد مایوس کردن مردم را دارند، اما دین مردم به عنوان پشتیبانشان این اجازه را نداده است و موجب می شود مردم به دلیل علایق دینی این نظام مقدس را حمایت کنند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: مسئولان از تمام ظرفیت هایی که وجود دارد برای خدمت به مردم کوتاهی نکنند هر چند محرومیت ها و محدودیت هایی  در کشوروجود دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *