۷۴۵۰ نفر سالمند در اردستان وجود دارد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی عصر چهارشنبه در جلسه هیئت مدیره مرکز نگهداری سالمندان کوثر اردستان اظهار داشت: ضعیف بودن فضای اتحاد و همبستگی در کارهای عام المنفعه اردستان به عینه مشخص است.

وی افزود: نگاه هیات مدیره ها به دولت است تا منابع دولتی را به سمت خیریه سوق دهند، اما در داخل و خارج از کشور افراد خیر فراوانی از اردستان وجود دارند که بدنبال پروژه و طرح برای کمک هستند و باید در راستای اهداف مشخص قدم برداشت.

فرماندار اردستان گفت: نرخ سالمندان در اردستان بالا بوده و در حال حاضر هفت هزار و ۴۵۰ سالمند در اردستان وجود دارد و احداث این مرکز برای شهرستان اردستان ضرورت دارد.

تاملی با بیان اینکه ۱۰سال از شروع عملیات احداث ۶۰ واحد مسکن خیرین اردستان و  ۹ سال از شروع احداث این مرکز سالمندان می گذرد اظهار داشت: مردم و خیران باید در اینگونه مسائل پیشتاز بوده و کمک های خود را اهداء کنند.

۲۵ نفر معلول از اردستان در مراکز استان نگهداری می شوند

وی ابراز داشت: در حال حاضر ۲۵معلول از شهرستان اردستان در مراکز استان نگهداری می شوند که اکثرا معلول ذهنی هستند و در استان نیز کمبود مراکز نگهداری معلولین وجود دارد.

فرماندار اردستان افزود: تامین منابع مورد نیاز جهت تکمیل پروژه باید از طرف خیران باشد و افرادی که در هیات امنای مجموعه های خیریه در اردستان وجود دارند باید یک ظرفیتی را برای دریافت منابع فعال کنند. تاملی گفت: آمادگی کامل وجود دارد تا در طی یک برنامه اضطراری تکمیل این مجموعه تدوین و جلسات ماهانه تشکیل شود و درست است که پروژه غیردولتی بوده، اما در بحث حمایت یک نگاه ویژه دولتی خواهیم داشت و ظرفیت ها را فعال خواهیم کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *