کاهش ۱۷ درصدی تصادفات فوتی در اردستان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، سروان ابراهیم نرگسیان عصر امروزدر جلسه شورای ترافیک شهرستان اردستان اظهار داشت: پر حادثه ترین خیابان های شهرستان اردستان خیابان شهید فائق بوده که سه پیشنهاد برای آن در نظر گرفته شده تا از حادثه ها جلوگیری کند که این خیابان یا یک طرفه ، یا دو لاین و یا میانه خیابان بسته شود.

وی افزود: با توجه به مصوبه شورای شهر اردستان مقرر شد تا از ورود خودروها به محوطه محل بازار روز شهر اردستان جلوگیری شود و کسبه بازارملزم به رعایت این مصوبه هستند که در غیر اینصورت اول تذکر و سپس جریمه خواهند شد که به همین منظور شهرداری در صدد تعبیه پارکینیگی در محدوده بازار روز اردستان است.

رئیس پلیس راهور شهرستان اردستان گفت: با توجه به نصب علائم و سرعت گیر های مخصوص در نقاط مختلف شهرستان، تصادفات فوتی نسبت به تصادفات جرحی ۱۷ درصد کاهش داشته که در این رابطه نیز تصادفات خسارتی هم ۱۵ درصد کاهش را نشان می دهد.

سه نقطه حادثه خیز در شهرستان اردستان وجود دارد

سروان نرگسیان ابراز داشت: خیابان شهید فائق اردستان، مسکن مهر اردستان و پمب بنزین شهر زواره سه نقطه حادثه خیزی است که در شهرستان اردستان وجود دارد و باید در شورای فرعی ترافیک برای آن اقدامی انجام شود.

وی افزود: با توجه به تاسیس پمب بنزین جدید در ورودی شهر اردستان از قسمت جنوب در چند وقت اخیر بیشترین تصادفات را داشته ایم که تا کنون دو تصادف خسارتی و یک جرحی را شاهد بوده ایم و باید دسترسی جاده ترانزیت به بلوار معلم را که رانندگان بصورت خلاف وارد می شوند  مورد بررسی قرار داد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *