لزوم توجه به کشاورزی خلاق در اردستان ضروری است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی ظهر چهارشنبه  در جلسه توسعه کشاورزی در فرمانداری اردستان اظهار داشت: هدف از برگزاری کارگروه توسعه کشاورزی در حقیقت تهیه یک سند یا مجموعه تدوین راهبردی است که بتواند کشاورزی اردستان رابه سمت علمی و اقتصادی هدایت کند.

وی افزود: انتظار داریم با اتمام جلسات کارگروه تا پایان سال در نهایت تکلیف بخش کشاورزی شهرستان اردستان را مشخص کنیم که در مسیر رویکرد کشاورزی علمی و اقتصادی قرار گرفته تا شاهد اتفاق های خوبی در سالهای آینده باشیم.

فرماندار اردستان گفت: موضوعات بخش کشاورزی اردستان در حال حاضر به صورت کلی مطرح می شود و باید دنبال یک برنامه زمانبندی با قابلیت هدف گذاری باشیم تا تکلیف ما به عنوان یک دستگاه حمایتی و نظارتی در آن مشخص باشد.

تاملی افزود: موضوع پرداختن به کشاورزی خلاق هنوزدر سلسله کارگروه کشاورزی اردستان جایی برای آن باز نشده و همچنان تحلیل داده هایی که به کشاورزی سنتی می پردازد را پیگیری می کنیم.

وی ابراز داشت: ما باید در حوزه هر بخش کشاورزی تکلیفمان مشخص باشد و با برنامه ریزی مشخص ببینیم به چه سمتی قرار است حرکت کنیم و آیا منابع بانکی در اختیار کشاورزان قرار گرفته است یاخیر؟ که باید موارد اینچنینی مشخص شود.

اردستان باید در تولید محصولات کشاورزی ارگانیک پیشقدم باشد

فرماندار اردستان گفت: اردستان باید در خصوص تولید محصول ارگانیک هم پیشقدم باشد و جایگاه کشاورزی اردستان باید یک جایگاه منحصر به فردی در سطح استان و کشور باشد، هر چند در بخش کشاورزی به صورت خودجوش و سنتی اداره شده و تا کنون یک ریل گذاری  انجام نشده که امیدواریم با توجه به سلسله مراتب اینگونه جلسات و راهکارهای اقتصاد مقاومتی به جایگاه خوبی برسیم.

تاملی افزود: به نظر می رسد در مدیریت تشکل های بخش کشاورزی شهرستان اردستان نابسامانی هایی وجود دارد که نباید برای توزیع نهاده های دامی مشکلی وجود داشته باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *