فضاهای آموزشی آموزش و پرورش اردستان وضعیت خوبی ندارد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی عصر سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش اردستان اظهار داشت: آموزش و پرورش هر چند با تمام دستگاه ها تعامل خوبی بواسطه کارهای فرهنگی داشته است اما هنوز حقیقت مطلب در بعد فرهنگی انجام نشده است.

وی افزود: دانش آموزان با گذراندن ۱۲ مقطع تحصیلی باید ببینند خروجی آن چه بوده است و آیا می توانند در جامعه تأثیر گذار باشند یا خیر و مهارتهایی که دانش آموز در طول تحصیل فرا می گیرد می تواند برای ادامه زندگی مثمر ثمر باشد.

فرماندار اردستان گفت: وضعیت فضاهای آموزشی آموزش و پرورش اردستان خوب نیست و این بی توجهی در سالهای گذشته موجب شده تا شاهد  وضعیت کنونی باشیم که باید توجه ویژه ای برای بهسازی آنها انجام شود.

توجهی به ظرفیت خیران در حوزه آموزش و پرورش اردستان نشده است

وی ادامه داد:به ظرفیت خیران در حوزه آموزش و پرورش اردستان توجه ای نشده است که در این ارتباط می توان کارهای خوبی انجام داد هر چند برای رسیدن به هدف، مشکل مالی آخرین مورد است ولی اولویت بندی و حساسیت زدایی باید صورت پذیرد.

فرماندار اردستان با تاکید بر فعال سازی گروه های آموزشی در سطوح مختلف برای پیشرفت و هدایت تحصیلی مدارس را لازم دانست و افزود: آموزش و پرورش باید پیشنهادات خود در خصوص پیشرفت تحصیلی را در جلسات ارائه دهد تا در خصوص تقویت آن برنامه ریزی انجام شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *