شهرستان اردستان در کاهش مصرف برق مقام اول استان را به خود اختصاص داد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید علاقه مندان ظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معا رفه رئیس اداره برق شهرستان اردستان اظهار داشت: تغییر در ریاست اداره برق اردستان با هماهنگی مسئولان شهرستان برای اثر گذاری در روند و بهبود خدمات برق بوده است.

وی افزود: اردستان یکی از شهرهایی است که از لحاظ صنعت برای ما مهم بوده و بر روی آن دقت زیادی داریم و در حوزه بهره برداری کارهای خوبی صورت گرفته که از نظر ما کارنامه مثبتی دریافت کرده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: شهرستان اردستان در خصوص همکاری با برق استان کار بزرگی انجام داده و به لحاظ کمبود آب و کاهش برق یکی از شهرستانهایی بوده که با پیک بار مصرف ۳۵ مگابایت در بخش کشاورزی  و مصرف ۱۳ هزار و ۶۰۳ کیلوبایت  مقام اول استان را به خود اختصاص داده است.

کاهش خاموشی ها در شهرستان اردستان

علاقه مندان افزود: یکی از کارهای خوب در شهرستان اردستان با وجود ۳۱ هزار و ۶۵۰ مشترک کاهش خاموشی ها است که از یک دقیقه و ۴۲ ثانیه به ۶۸ ثانیه کاهش پیدا کرده و توانسته در حوزه قرائت نسبت خوبی را به خود اختصاص دهد.

وی ابراز داشت: با بیان اینکه مردم در خصوص قرائت غیر حضوری استقبال خوبی را داشته اند توانسته ایم از آمار ۵۶ درصد قبلی در ۱۰ ماهه امسال به ۸۷ درصد برسیم که می توان این آمار را تا ۹۰ درصد افزایش دهیم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به منابع درآمدی برای توسعه شبکه توزیع برق لازم است تا این در آمد از مشترکان تامین شود که اردستان توانسته در وصول مطالبات نسبت به سال ۸۵ که ۵۰ درصد بوده در سال ۹۷ به ۵۶ درصد برسد.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات علیرضا کریم زاده تقدیر و قاسمعلی ناظری به عنوان مدیر جدید امور برق شهرستان اردستان معرفی شد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *