۵۰۰ میلیون ریال کلاه برداری اینترنی امسال در اردستان انجام شده است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده ظهر یکشنبه در نشست خبری اظهار داشت: نیروهای نظامی و انتظامی با فعالیت و فداکاری توانسته اند چهل سال امنیت پایداری را به مردم غیور ایران هدیه کنند که به پاس این همه رشادت فعالیت هایشان را پاس می داریم.

وی افزود: طبق تفاهم های صورت گرفته مقرر شد تا کلانتری شهر زواره توسط نیروگاه سیکل ترکیبی زواره که بصورت مناقصه ای اعلام خواهند کرد توسط پیمانکاران بومی ساخته شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت:  از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون ریال کلاه برداری اینترنتی در شهرستان اردستان گزارش شده است که از مردم می خواهیم در این زمینه هوشیار بوده و به هر پیامی اعتماد نکنند.

۸ باند سرقت در اردستان شناسایی و دستگیر شدند

سرهنگ هاشمی زاده افزود: توسط عوامل انتظامی اردستان تعداد هشت باند سرقت شناسایی و دستگیر شدند  که با ۲۷ دوربین مدار بسته ای که در منطقه برزاوند اردستان نصب شده بود تعدادی سارق نیز شناسایی شدند.

وی ابراز داشت: میزان تصادفات جرحی درون شهری ۲۲ درصد و برون شهری ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته که در این زمینه تصادفات فوتی درون شهری ۵۰ درصد و برون شهری ۴۳ درصد کاهش را نشان می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با اشاره به برگزاری آموزش های قوانین راهنمایی و رانندگی در روستاها با تخفیف ویژه توانسته ایم در مدت کوتاهی ۲۶۲ مورد جلسه آموزشی با حضور کارشناسان نیروی انتظامی در مساجد روستا و همچنین شهری برای عموم مردم برگزار کنیم.

کشف کالای قاچاق در اردستان ۵۰ درصد افزایش داشته است

سرهنگ هاشمی زاده گفت: شاهد افزایش۵۰ درصدی کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال و رشد ۲۵۷ درصدی دستگیری قاچاقچیان را از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اردستان شاهد بوده ایم.

وی  همچنین در ادامه افزود: میزان کشف سرقت نسبت به سال قبل ۱۴ درصد و میزان دستگیری سارقان ۹۳ درصد افزایش که کشفیات مواد مخدر ۳۹ درصد بوده و توقیف خودروی حمل مواد مخدر نیز ۲۵ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان ابراز داشت: با ارائه راهکارهای مناسب دربحث تشویقات مردمی و بازخورد خوب از ناجا شاهد افزایش هزار و ۵۰ درصدی رضایت مندی مردم از نیروی انتظامی شهرستان بوده ایم که در همین رابطه مقام اول استان را شاهد هستیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *