انقلاب اسلامی الگویی برای همه ملت های مظلوم دنیا است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد  در بین الصلاطین نماز جمعه اردستان اظهار داشت: آنچه که من و شما و ایران اسلامی را عزت داده، ایستادگی انقلاب اسلامی روبروی استکبارجهانی همچون داعشی ها و فتنه گران بوده است.

وی افزود: انقلاب درونی که موجب پیروزی انقلاب اسلامی در چهل سال پیش شد باید مجدد در مردم تبلور پیدا کند و آن روحیات با برگزاری دعاهای کمیل، نماز جماعت و جمعه رونق بگیرد تا انقلابمان آسیب نبیند.

امام جمعه شهر اسدآباد همدان گفت: مشکلاتی که دولت ها در مقدمه می آورند همه کف روی آب است و ما باید ببینیم برای انقلاب چه کرده ایم و چقدر صدمه دیده ایم  و آیا همچون حضرت زهرا برای دفاع از ولایت در بین در و دیوار صدمه دیده ایم.

حجت الاسلام حسینی مجد انقلاب اسلامی را نشات گرفته از عاشورا و راه ائمه دانست و تصریح داشت: جمهوری اسلامی توانست با اقتدا به سیدالشهدا (ع)، انقلاب اسلامی را به وجود بیاورد و تبدیل به الگویی برای همه ملت های مظلوم دنیا شود.

با یاد شهیدان و امام راحل در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم

وی با بیان اینکه عده ای فرصت طلب و دشمن دوست آب به آسیاب دشمن بریزند و اینکه دولت  هم مدیریتش ضعیف و نان سر سفره مردم کم است تصریح داشت: اینها دلیل نمی شود ما حضورمان را در مراسمها  همچون ۲۲ بهمن کمرنگ نشان دهیم و باید به یاد شهیدان و امام شهیدان با وضو در راهپیمایی شرکت کنیم.

حجت الاسلام حسینی مجد افزود: مشکلات کف است و آب آنها را خواهد برد و ما و شما باید با یادآوری شعارهای اول انقلاب و با شور و شعور انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *