مادران مقدس هستند و باید قدر آنان را دانست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی پیش از ظهر امروز در سومین همایش ادبی استانی کوثر ولایت در اردستان اظهار داشت: تقارن روز مبارک زن و مادر با ولادت امام خمینی (ره) را گرامی میداریم و به خود می بالیم که زنان جامعه اسلامی الگوی خود را از حضرت زهرا(س) دارند.

وی افزود: بهتر است در جامعه اسلامی و در مراسمهای شادی که بسیار شاد هستیم، وقتی به نام مبارک ائمه اطهار می رسیم صلوات بفرستیم تا در دنیا و آخرت شفیع ما شوند.

مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در امور شهرستانها گفت: اینکه انسان قلم بدست بگیرد و در وصف دختر پیغمبر شعر و غزل بسراید خیلی خوب است، حتی اگر جزء برترین ها هم نباشد خود عزتمند بوده  و موحب پیشرفت خود فرد و جامعه خواهد شد.

حجت الاسلام معتمدی ابراز داشت: مادر کسی است که در دامن او انسانهایی رشد پیدا می کنند که بعد در جامعه نقش آفرینی می کنند و نام مادر مقدس است که باید قدر آنان را دانست واگر فرزند فرمانبردار مادر شد خدا دعایش را اجابت می کند.

وی افزود: یکی از القاب حضرت زهرا (س) ام ابیهاست که با توجه به سن ایشان که بسیار کم بوده، ولی میـشود مادر پدر که همه از حلم، بردباری و عشقی است که حضرت زهرا(س) نسبت به پدر خود داشته است.

مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با بیان اینکه تشکیل خانواده با زنی ایمانی جامعه ای را هدایت می کند که راه سعادت دنیا و آخرت در آن دیده خواهد شد تصریح داشت:همه از برکت وجود زن است تا انسان ها دچار آسیب های اجتماعی نشوند.

حجت الاسلام معتمدی همچنین افزود: همه وظیفه داریم برای حفظ و تثبیت خانواده دست به دست هم داده و در این راه تلاش کنیم تا جامعه ای علوی داشته باشیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *