اردستان میزبان ۱۰ استان کشور در جشنواره بازی های بومی محلی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بمنظور ارتقاء جایگاه ورزش شهرستان اردستان و طراحی رویدادهای فرهنگی ورزشی به مناسبت زمینه سازی جذب گردشگر، پی گیری های لازم از ماه های قبل از طریق کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشوری ورزش های بازی های  بومی و محلی  صورت گرفته است.

وی افزود: با بیان اینکه در این جشنواره ۱۰ استان از فلات مرکزی و ۶ تیم از استان اصفهان حضور دارند افزود: ۲۸۰ ورزشکار بانو و آقا در مسابقات هفت سنگ مهارتی، دال پلان و لی لی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

فرماندار اردستان گفت: اولین جشنواره بازی های بومی و محلی شامل صنایع دستی شهرستان، طبخ غذا و موسیقی آئینی استان های فلات مرکزی است.

تاملی افزود: مراسم ویژه  این جشنواره برگزاری جشن نکوداشت کوثر نبی(ص) همراه با نمایشگاه صنایع دستی در ۳۰ غرفه، غذاهای سنتی و موسیقی آئینی است.

وی ابراز داشت: برای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد همه دستگاه های اجرایی شهرستان در قالب ۹ کمیته تشکیل شده است این برنامه بصورت ویژه ضبط و از بخش های مختلف صداو سیما پخش خواهد شد.

فرماندار اردستان افزود: برای اجرای این برنامه کار تیمی خوبی صورت گرفته و شهرداری و شوراهای هر سه شهر اردستان، زواره و مهاباد و نماینده مجلس در برگزاری برنامه ها همکاری داشته اند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *