اهداف جمهوری اسلامی ایران در سوریه محقق شد/ تصاویر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت الاسلام سید مهدی موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار داشت: حضرت امام خمینی(ره) با توجه به داشتن دغدغه محرومان در ۱۴ اسفند و درست کمتر از یک ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کمیته امداد را تاسیس کردند.

مسئولان خود را در محرومیت زدایی کشور مسئول بدانند

وی افزود: تمام مردم و مسئولان باید خود را در محرومیت زدایی کشور مسئول دانسته و همانطور که در قرآن به آن اشاره شده است تا بندگان خدا از آنچه خداوند به آنان داده در راه خودش انفاق کنند و با توجه به نزدیکی سال نو تمام کسانی که دارند به فکر فقرا باشند و نیازمندان را با توه به توان خود کمک کنند.

امام جمعه موقت اردستان گفت: شاهد دیدار پر معنای رئیس جمهور سوریه با رهبر انقلاب بودیم که در واقع قدرت ایران را در منطقه به رخ دشمنان کشید و نشان داد مقاومت در منطقه توانسته برای دشمنان ذلالت و خواری را داشته باشد که بعد از شش سال تلاش برای سرنگونی رئیس جمهوری سوریه راه به جایی نبردند.

حجت الاسلام موسوی افزود: آنچه که  در موضوع سوریه محقق شد خواست و هدف جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب بود که توانست با مقاومت دشمن را کیلومترها از مرز کشور زمین گیر کند و دشمن همچنان در حال تلاش و القاء است تا بگوید مردم بدون حضور آمریکا هیچ هستند و بعضی ها در داخل آن را باور کرده اند.

وی ابراز داشت: پیام شهدا برای ملت ایران این است که شجاعانه و با استقامت و ایستادگی در مقابل دشمن صف آرایی کنید که پیروزی را در بر خواهد داشت و به جای ترس از دشمن اگر از خدا بترسیم و امید به رافت الهی داشته باشیم پیروز میدان هستیم که ملت ایران در چهل سال گذشته با استقامت این راه را نشان داده اند و  دلبند به کمک دشمنان نباشید که آنها برای ما کاری نخواهند کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *