۴۳۰۰ نفر بازدید از بناهای شاخص اردستان انجام شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حمید رضا تاملی ظهر چهارشنبه در جلسه خدمات سفر در فرمانداری اردستان اظهار داشت: شهرستان اردستان در مقوله رونق گردشگری در ابتدای یک راه مهم قرار گرفته  که از حرف زدن قرار است وارد عمل شود.

وی افزود: اظهار نظرها و فضا سازی های مختلف از طرف بعضی افراد نمی تواند در مسیر راه پیشرفت شهرستان اردستان خللی ایجاد کند و اردستان باید شاخص های خود را ارتقاء دهد.

فرماندار اردستان گفت: مطالبه گری دو رکن اساسی دارد که هر کس می خواهد  وارد آن شود باید از موضوع مورد هدف و فرد یا دستگاه مطالبه شونده هم اطلاعات کافی را کسب کرده باشد.

تاملی افزود: مسافران نوروزی امسال از چهار بنای شاخص شهرستان همچون مسجد جامع اردستان، قنات دو طبقه، مسجد جامع و موزه زواره بیشترین بازدید را داشته اند که طبق آمار ثبت شده بیش از چهار  هزار و ۳۰۰ نفر بازدید انجام شده است.

بازدید ۱۷ هزار نفری از بناهای تاریخی شهرستان اردستان

وی ابراز داشت: طبق آمار ثبت شده  تا ششم فروردین۹۸ بیش از ۱۷ هزار نفر از بناهای تاریخی شهرستان اردستان در شهرهای اردستان، زواره و مهاباد بازدید داشته اند که با توجه به دور دوم سفرها این امار افزایش خواهد یافت.

تاملی با بیان اینکه در شش روز اول نوروز بیش از ۱۳ هزار و ۱۰۰ نفر اقامت در اردستان ثبت شده افزودک اقامتها در هتل، رستوران، مدارس و سایر مکانهای پیش بینی شده همچون پارک ها، مساجد و حسینیه ها بوده است.

وی اعلام داشت: با توجه به اینکه در موضوع بهداشت محیط باید موارد به جد پیگیری شود در این زمینه مسئولان نظارتی بیش از ۷۲۸ بازدید بین راهی از رستوران ها و اماکن عرضه غذا به مسافران انجام شد که در این زمینه دو مورد تعطیلی ۴۸ ساعته منظور و ۱۲ مورد نفر به دادگاه معرفی شدند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *