اقتصادمقاومتی ما را به نتیجه می‌رساند/دشمن دنبال نابودکردن اقتصاد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اردستان اظهار داشت: کشور ایران پای قراردادهای برجام ایستاد اما آمریکا بر تعهد خود پایدار نماند و همانطور که رهبر انقلاب گفته بودند آمریکا قابل اعتماد نبود، پالرمو، CFT و FATF هم پشت سر همین قضایا است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران می‌خواستند تابستان داغ را بر مردم تحمیل کنند که نتوانستند، ابراز داشت: خوشبختانه مجلس بودجه‌های مختلفی را برای رفاه حال مردم در سال ۹۸ دیده است.

امام جمعه موقت و نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان سال ۹۷ را برای مردم ما سخت کردند و مسائل اقتصادی بر مردم فشار می‌آورد که بخشی از مسائل اقتصادی مربوط به فشارها و تحریم‌های دشمنان است.

راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را باید بیاموزیم

وی ابراز داشت: باید به توانایی خودمان توجه داشته باشیم و بدانیم اگر به رونق اقتصادی توجه کنیم اقتصاد مقاومتی و پایداری در آن ما را به نتیجه می‌رساند، هدف‌گیری دشمن هم نابود کردن اقتصاد ایران است که باید راه برون رفت از آن را یاد بگیریم.

حجت‌الاسلام طباطبایی نژاد در خصوص مشکلات شهرستان اردستان هم افزود: مشکلات اقتصادی موضوعی کلی است اما سعی شده با ارتباط مسئولان کشوری مشکلات شهرستان را مرتفع کنیم.

وی گفت: کل بودجه تملک دارایی شهرستان اردستان در سال ۱۵ میلیارد تومان برای ۵۰ اداره بوده است که این رقم بودجه برای شهرستانی همچون اردستان بسیار کم است.

۳۳ درصد تعدیل نیروی کار در سطح استان اصفهان داشته‌ایم

حجت‌الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه در سطح استان اصفهان ۳۳ درصد تعدیل نیروی کار داشته‌ایم، گفت: اردستان در این خصوص هفت درصد رشد داشته است، باید بدانیم سرمایه‌گذار دلگرمی می‌خواهد و بر این اساس همه ما باید با همتی مضاعف تلاش کنیم تا رونق تولید را در سطح شهرستان بالا ببریم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *