رشد ۷ درصدی اشتغال در اردستان در سال ۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، حجت‌الاسلام سید صادقی طباطبایی نژاد عصر پنجشنبه در نشستی با مسئولان کانال‌ها و فضای مجازی شهرستان اردستان اظهار داشت: افرادی که در فضای مجازی فعالیت دارند باید واقعیت‌ها را بیان کرده و از شایعه پراکنی دوری کنند.

وی افزود: فعالیت‌های خوبی در کشور انجام می‌شود که چه بسا بسیاری از آنها در فضای مجازی بازتاب داده نمی‌شود بلکه برخی مغرضانه در برابر کارهای انجام شده موضع نیز می‌گیرند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد نا امیدی به نفع هیچکس نیست و کارهای خوب باید به مردم گفته شود، افزود: ایجاد هفت زمین چمن مصنوعی در اردستان به منظور ایجاد نشاط در میان جوانان از فعالیت‌های خوبی است که توسط مسئولان شهرستان اردستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقدهای خود از عملکرد مسئولان را باید به شکل منصفانه بیان و مطالبات مردم را هم پیگیری کنند، ابراز داشت: و برای کمتر شدن مشکلات همه باید با یکدیگر دست به دست بدهند که نمونه این اتحاد مسئولان در اردستان، اجرای ۷۰ کیلومتر فیبر نوری در سال گذشته در اردستان بود و بدین شکل توانستیم مشکل اینترنت مردم شهرستان را برطرف کنیم.

حجت‌الاسلام طباطبایی نژاد در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و وضعیت اشتغال این احتمال می‌رود که آمار اشتغالزایی در کشور کم شود.

اردستان ۷ درصد رشد اشتغال در سال گذشته داشته است

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ تصمیم همه مسئولان بر این است که وضعیت اشتغال در جامعه را تثبیت کنند، گفت: در سال گذشته در اردستان ریزش اشتغال نداشتیم و حتی آمارها رشد هفت درصدی اشتغال را در اواخر سال نشان می‌دهد به نوعی که فقط ۲۶۰ نفر بیمه جدید داشتیم.

خبرنگار و انتشار دهنده: حمید فرخی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *