زیرساخت‌های لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های مدیریتی فراهم شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، علیرضا فرحبخش ظهر شنبه در جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان اردستان اظهار داشت: با دقت در به بیانیه گام دوم انقلاب متوجه این نکته می‌شویم که بیشترین امید رهبر معظم انقلاب برای تحقق این بیانیه به جوانان است.

وی افزود: مسئولان وظیفه دارند تا جامعه را به وظایفشان در گام دوم انقلاب آگاه و زیرساخت‌های لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های فرهنگی و مدیریتی کشور را فراهم کنند.

سند نشاط اجتماعی به دستگاه‌های دولتی ابلاغ شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردستان بیان داشت: سند نشاط اجتماعی به دستگاه‌های دولتی ابلاغ شده تا با برنامه‌ریزی و بومی سازی آن را طی دو هفته به فرمانداری اردستان ارسال کنند.

وی با بیان اینکه جوانان باید بهره‌گیری از آموزش را در برنامه‌های خود قرار دهند، ابراز داشت: اوقات فراغت نباید تنها به عنوان یک زمان برای تفریح معمولی تلقی شود بلکه برگزاری آموزش در زمینه‌های مختلف زندگی نیز برای جوانان لازم است.

ورزش اردستان سال طلایی را پشت سر گذاشت

فرحبخش همچنین با اشاره به وضعیت ورزش اردستان در سال گذشته افزود: ورزش اردستان یک سال طلایی را گذراند و با دریافت امکانات و و برگزاری فعالیت‌های استانی و کشوری توانست در راستای نشاط اجتماعی گام مهمی را در این زمینه بردارد.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از سمن‌ها باید مورد توجه اداره ورزش و جوانان اردستان قرار گیرد و با افزایش ورزشکاران، نسبت به فعال کردن رشته‌های ورزشی که تا کنون در اردستان نبوده اقدام کند.

استخر شنا و زمین چمن یکی از مطالبات جوانان اردستانی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اردستان با بیان اینکه یکی از مطالبات جوانان اردستانی در موضوع نشاط اجتماعی نداشتن زمین چمن و استخر شنا است، افزود: خبرهای خوبی در راه است که تا ۶ ماهه اول سال ۹۸ زمین چمن و استخر شنا در اردستان به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به جامعه ورزشی روستایی شهرستان که قشر اعظمی از جوانان را تشکیل می‌دهند، افزود: جامعه روستایی از نشاط اجتماعی محروم مانده که مسئولان باید در این ارتباط چاره‌ای بیاندیشند.

خبرنگار و انتشار دهنده: حمید فرخی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *