کمیته مدیریت نشاط اجتماعی در اردستان تشکیل شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، فضل الله بصیرت ظهر شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری اردستان اظهار داشت: با توجه به اینکه چهل سال از انقلاب می‌گذرد اما هنوز نتوانسته‌ایم نشاط اجتماعی را در بین جوانان نهادینه کرده و برای برنامه خاصی در این ارتباط نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: باید روندی را ساماندهی کنیم تا تشکلهای خصوصی و دولتی وظیفه خود را در ارتباط با برنامه‌های نشاط اجتماعی بشناسند و آن را به شکل درست انجام دهند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: دوره جوانی دوره شور و هیجان است و باید برای تخلیه این هیجانات ساخت مکان‌های تفریحی مناسب یا اجرای برنامه‌های شاد در سطح شهر را مدنظر داشته باشیم تا این انرژی در راه‌های خلاف استفاده نشود.

وی افزود: پیشنهاد می‌کنم تا کمیته مدیریت نشاط اجتماعی در اردستان تشکیل شود تا با استفاده از وجود کارشناسان متخصص و دینی بتوانیم برای جوانان برنامه‌ریزی‌های مدونی در راستای ایجاد نشاط و شادابی در جوانان طرح‌ریزی کنیم.

نشاط اجتماعی در میان جوانان نهادینه نشده است

رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان در ادامه جلسه اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند که موج نا امیدی را در کشور و بین جوانان رواج دهند و در چنین شرایطی برگزاری برنامه‌های نشاط اجتماعی در کشور ضرورت دارد.

عباس روحانی افزود: برگزاری برنامه‌های مرتبط با نشاط اجتماعی ضمن ایجاد شور و نشاط در میان جوانان، یک حس همبستگی و اتحاد را در بین جوانان و حتی مسئولان به وجود خواهد آورد.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان اردستان در سال ۹۷ توانسته است ۸۰۰ نفر را در قالب اوقات فراغت در کلاس‌های ورزشی ساماندهی و برای آنها برنامه اجرا کند.

خبرنگار و انتشار دهنده: حمید فرخی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *