تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
3
فرماندار شهرستان اردستان:

علت پلمب مخابرات زواره چه بود؟

  • کد خبر : 10873
  • 11 می 2024 - 19:46
علت پلمب مخابرات زواره چه بود؟

فرماندار و رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان علت پلمب اداره مخابرات زواره را تشریح کردند.

به گزارش اردستان سلام، در فضای مجازی خبری مبنی بر پلمب اداره مخابرات شهر زواره از توابع شهرستان اردستان پخش شده است که این موضوع را از حمیدرضا ترکیان رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان و سیدمحمدهادی احمدی طباء زواره فرماندار اردستان پیگیری کردیم.

سیدمحمدهادی احمدی طباء در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، ضمن تایید پلمب اداره مخابرات زواره اظهار داشت: ملک اداره مخابرات زواره وقفی بوده و اداره مخابرات با اداره اوقاف قرارداد بسته و بر اساس قرارداد به اوقاف مبلغی پرداخت می‌شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته وراث این ملک، ساختمان مذکور را از وقف خارج کردند، افزود: این موضوع بارها به اداره مخابرات زواره کتبا تذکر داده شده بود که از این به بعد با شخص طرف حساب هستند در حالی که صاحب ملک قیمت آن را بالاتر از مبلغ کارشناسی اعلام کرده بود.

فرماندار شهرستان اردستان با بیان اینکه صاحب ملک با اقدام قضایی تصمیم به پلمب این مرکز کرده است، ابراز داشت: جلساتی در مرکز استان در این زمینه برگزار شده است و مخابرات می‌تواند بر اساس قیمت کارشناسی ملک مورد نظر را خریداری کند.

وی با بیان اینکه مخابرات از جمله مراکز حساس محسوب می‌شود، گفت: مقرر شده است مساعدت‌های لازم در این زمینه صورت پذیرد و مشکل پیش آمده به زودی برطرف شده تا برای ارائه خدمات به شهروندان مشکلی به وجود نیاید.

رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه ملک مخابرات از سال ۱۳۵۰ موقوفه بوده است، اظهار داشت: این ملک ابتدا به بنیاد شهید و سپس به مخابرات داده شده است و به اداره اوقاف اجاره پرداخت می‌شد.

حمیدرضا ترکیان با بیان اینکه طرف حساب مالک، اداره اوقاف بوده است، افزود: اداره مخابرات شهرستان زواره تنها استفاده‌کننده از این ملک بوده و صاحب ملک با اقدام قضایی رای قلع و قمع ملک را دریافت می‌کند و از آنجا که امکان قلع و قمع وجود ندارد اداره اوقاف اقدام به فرجام‌خواهی کرد.

وی ابراز داشت: با توجه به قوانین ۴۵ روز به اوقاف فرصت داده شده بود که از دیوان درخواست توقف اجرای حکم را بگیرد که متاسفانه پیگیری لازم صورت نپذیرفته و اداره مخابرات شهر زواره پلمب شد که از مرکز استان نیز پیگیری صورت پذیرد در حالی که از نظر فنی امکان جا به جایی وجود ندارد.

به گزارش تسنیم؛ مخابرات زواره حدود هشت هزار مشترک را تحت پوشش قرار داده است و اگر مشکلی برای شهروندان در حوزه مخابرات به وجود بیاید امکان ارائه هیچ خدماتی به شهروندان تحت پوشش این مخابرات وجود ندارد.

انتهای پیام/

زهرا فرخی

لینک کوتاه : https://www.ardestansalam.ir/?p=10873

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.