تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
1

اهداء هدیه رهبر انقلاب به خانواده شهید زاهدی

  • کد خبر : 10990
  • 04 ژوئن 2024 - 20:17
اهداء هدیه رهبر انقلاب به خانواده شهید زاهدی

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ضمن حضور در منزل شهید زاهدی، هدیه انگشتری از سوی رهبر معظم انقلاب را به خانواده این شهید اهدا کرد.

به گزارش اردستان سلام، حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی با حضور در منزل شهید زاهدی با بیان اینکه شهید زاهدی از دوران دفاع مقدس به دنبال شهادت بود، اظهار کرد: خداوند ایشان را نگه داشته بود برای شهادتی که هیچ نظیر و مانندی نداشت، یعنی اگر شهادت حاج‌قاسم راه مقابله مستقیم با آمریکایی‌ها را برای ما باز کرد، شهادت شهید زاهدی شروعی بود برای مقابله مستقیم با اسرائیل.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: عملیات وعده صادق، انقلاب سوم بود که به دنبال شهادت شهید زاهدی اتفاق افتاد.

حجت‌الاسلام حاج صادقی با بیان اینکه اخلاص ویژگی بارز شهید زاهدی بود گفت: ایشان همیشه از دوربین فراری بود؛ اما این وظیفه ما را در قبال شهید بیشتر می‌کند که نسبت به جمع‌آوری تاریخ شفاهی آنها تلاش کنیم و راه و مرام ایشان را به جامعه معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه شهید را خداوند تکریم کرده و نیازی به تکریم ما ندارد خاطرنشان کرد: ما چه در جلسات شهدا و چه در منزل شهدا واقعاً کسب حیات می‌کنیم، یعنی از حیاتی که خداوند به آنها داده، ما نیز کسب فیض می‌کنیم.

وی تأکید کرد: قرآن کریم یک‌مرتبه در وصف شهید می‌فرماید شهید را مرده نگویید و در جای دیگر می‌فرماید شهید را مرده مپندارید، یعنی نه به زبانتان بگویید که شهید مرده و نه در خیالتان تصور کنید که شهید مرده است.

وی خطاب به همسر شهید زاهدی بیان کرد: مقام معظم رهبری تأکید کردند که همسران و خانواده رزمندگان و شهدا هم‌سنگران ایشان هستند و شما نیز در مجاهدت‌های این شهید بزرگوار شریک بودید چراکه ۴۵ سال در جبهه‌های مختلف ایشان را همراهی کردید.

در پایان نیز نماینده ولی‌فقیه در سپاه انگشتری از سوی مقام معظم رهبری را به خانواده‌ای این شهید اهدا کرد.

انتهای پیام/

زهرا فرخی

لینک کوتاه : https://www.ardestansalam.ir/?p=10990

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.