تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ 7 محرم 1446 Saturday, 13 July , 2024
3
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان:

دشمن از الگو شدن ایران می‌ترسد

  • کد خبر : 11056
  • 19 ژوئن 2024 - 19:15
دشمن از الگو شدن ایران می‌ترسد

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگو شد و دشمنان از این می‌ترسند، گفت: الگوی حکمرانی شهید رئیسی ثبت شد و کار را برای رئیس جمهورهای آینده سخت کرد.

به گزارش اردستان سلام، محمدرضا جان‌نثاری در همایش خادمین و مسئولین عتبات‌عالیات در مناطق و شهرستان‌های استان اصفهان که با موضوع آموزش خادمین هم‌زمان با اعیاد خجسته دهه ولایت برگزار شده بود با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگو شد و دشمنان از این می‌ترسند و ترسشان کاملاً عقلانی است، اظهار کرد: چون امروز در هر کجای دنیا پرچمی علیه ظلم بلند شود و هرجا ندای مبارزه با ظلم باشد زیر نظر این علم ایران است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان ادامه داد: ولی ما در این ۴۵ سال نتوانستیم الگوی موفق داشته باشیم و دولت موفقی که به آن می‌بالیدیم دولت ۲۸روزه شهید رجایی بود و می‌گفتیم این دولت دارای رئیس‌جمهوری مردمی و ساده‌زیست بود و اینها به ویژگی‌های شخصیتی این رئیس‌جمهور می‌پرداخت؛ ولی در حکمرانی الگو نبود؛ اما در دولت شهید رئیسی الگوی حکمرانی ارائه شد و دشمن از این الگو می‌ترسد.
وی با تأکید بر اینکه الگوی حکمرانی شهید رئیسی ثبت شد و کار را برای رئیس‌جمهورهای آینده سخت کرد گفت: چون دیگر الگو جلوی چشم مردم است و وظیفه ما این است که نگذاریم این الگو فراموش شود.
وی رفتار شهید رئیسی را تجسم آیه «اشدا علی الکفار رحما بینهم» بیان کرد و گفت: این شهید بزرگوار در بین مردم راحت و روان است که هر فردی راحت با رئیس‌جمهوری صحبت می‌کند و در بین دشمنان بسیار سرسخت است.
جان‌نثاری تأکید کرد: رئیس‌جمهوری باید انتخاب کنیم که اگر اسرائیل به کنسولگری کشور در کشور دیگر حمله کرد بگوید: باید محکم با این نفاق برخورد شود و بگوید یک میلیمتر در مقابل دشمن کوتاه نیایید.
وی عنوان کرد: الگوی ارباب‌ورعیتی مرد و الگوی خادم و مخدومی جای آن آمد و شهید رئیسی جانش را برای این کار داد و ما نباید بگذاریم این الگو از بین برود و برخی خدعه کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان در ادامه به برخی ویژگی‌های شاخص در شهید رئیسی اشاره کرد و گفت: الگوی شهید رئیسی خدمت به مردم است و ولایت‌مداری در رئیسی این بود که احترام مردم را از تأیید رهبری می‌دانست. همچنین وقت‌گذاری، صداقت و ساده‌زیستی و نیز نبود اطرافیان سو استفاده‌گر، و اینکه در مقابل دشمن کوتاه نیاید و در سازمان ملل قرآن در دست بگیرد، همه از شاخصه‌های رئیس‌جمهور شهیدمان بود.
وی گفت: وظیفه ما به‌عنوان مجری انتخابات این است که برای همه افراد تأیید شده شرایط تبلیغ را فراهم کنیم که می‌کنیم و وظیفه مردم این است که وظایف رئیس‌جمهور را بشناسند و مطالبه کنند و خون این شهدا را پاس بداریم.
جان‌نثاری تأکید کرد: هر کسی در هر جایگاهی به فرموده مقام معظم رهبری باید در افزایش مشارکت تلاش کند و با شاخص‌هایی که در حکمرانی خون پای آن‌ها ریخته شد انتخاب اصلح داشته باشیم.
وی در پایان خادم اهل‌بیت بودن را بزرگ‌ترین افتخاری که یک فرد می‌تواند داشته باشد دانست و خطاب به خادمین ستاد عتبات‌عالیات گفت: خوشا به سعادت شما که چنین جایگاهی دارید.
گفتنی است در پایان این همایش از خادمین برتر ستاد عتبات‌عالیات استان و خانواده شهید زاهدی تقدیر شد.

انتهای پیام/

زهرا فرخی

لینک کوتاه : https://www.ardestansalam.ir/?p=11056

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.