اردستان محدودیت آب ندارد/ با توسعه صنعت ۳۰هزار شغل ایجاد می شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش اردستان سلام، عیسی کلانتری عصر پنجشنبه در جلسه کارگره اشتغال و رفع موانع تولید در فرمانداری اردستان اظهار داشت: شهر اردستان مشابه بیست سال پیش است و فرقینکرده و اگر بررسی کنیم امکانات فراوانی دارد که باید رویکردمان را عوض کنیم.

وی افزود: اردستان سالیانه ۳۰۰ میلیون متر مکعب استحصال آب دارد که از این مقدار۱۴۰ لیتر آن برای شرب استفاده می شود که با استفاده از این ۳۰۰ میلیون متر مکعب آب می توانید با توسعه صنعت ۳۰ هزارشغل ایجاد کنید.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: درست است که اردستان کم آب است، اما با توسعه صنعت می توانید شغل ایحاد کنید و در اردستان محدودیت آب نداریم و با ۳۰میلیون متر مکعب آن می توانید هزاران شغل ایجاد کنید.

اردستان پاکترین هوای کشور را دارد

کلانتری ابراز داشت: شهرستان اردستان در مرکز کشور قرارگرفته و پاکترین هوای کشور را دارید و فقط باید دیدگاه توسعه خود را عوض کنید و فکر کردن سنتی راه به جایی نمی برد.

وی افزود: باید به شکل دیگری فکر کرد و نباید همچون ۴۰ سال پیش فکر کنیم چون در این مناطق نباید اینگونه فکر کرد و برای توسعه آن باید تلاش کرد.

کلانتری همچنین اعلام داشت: تمام اختیارات خود را به جز آنهایی که نمی شود را به مدیر کل ها تفویض کردم تا کارها سریعتر انجام شود، لذا شما در شهرستان هم قسم شوید تا برای سرمایه گذار کارشکتی نکنید تا شاهد حضور سرمایه گذار باشیم.

۳۰هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور فوت می کنند

وی گفت: سالیانه ۳۰ هزار نفر فوتی داریم آن هم به دلیل آلودگی هوا که باید همه در این زمینه فعالیت جدی داشته باشیم تا این آمار در کشورکم شوددر صورتی که اردستان اصلا آلودگی هوا ندارد.

کلانتری اظهار داشت: اردستان مرکز ثقل کشور و محور شمال جنوب کشور است و از هر حیث دارای پتانسیل های بالایی است و فرماندار شما جوان بسیار مستعدی است که ضوابط را به ایشان تفویض می کنم تا در بخش حفاظت محیط زیست گامهای موثری را بردارد.

تحریم ها تا ۸ ماه دیگر برداشته می شود

وی افزود: تحریم ها موقتی است و حداکثر خیلی دوام بیاورد تا هشت ماه دیگر برداشته خواهد شد، البته باید عاقلانه رفتار کنیم و کمی هم آنها و احمقانه نمی شود کشور را اداره کرد و با در نظر گرفتن منافع ملی خواهید دید یکی از مراکز کشور همین اردستان خواهد شد.

کلانتری با بیان اینکه تا کنون اردستان را به کشور معرفی نکرده ایم افزود: همه برای توسعه و معرفی شهرستان باید گامهای مثبتی را بردارید و اردستان آدم های بزرگی در کشور دارید و از لحاظ نیروی انسانی در این زمینه مشکلی ندارید.

وی ابراز داشت: استفاده از ظرفیت سمن ها در بخش محیط زیست خوب است اما باید سیاست های کشور را در نظر داشته باشند و بیشتر ضوابط را در نظر بگیرند.

کلانتری گفت: اردستان می تواند از همسایه های خو د کمک بگیرد و در واقع شما از نظر امکانات قویتر از شاهین شهر اصفهان هستید و فقط با برنامه صحیح می توانید توسعه پیدا کنید که با یک تبلیغ ملی می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

رئیس حفاظت محیط زیست کشور با حضور در اردستان ضمن ادای احترام به شهدای گمنام و شرکت در آیین غرس چند اصله نهال در پارک شهرداری اردستان در آیین بهره برداری از یک واحد تولیدی (چکاوک دانه آریاناواقع درناحیه صنعتی زواره)شرکت کرد.

انتشار دهنده: حمید فرخی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

درباره نویسنده

خبرنگار و فعال رسانه در شهرستان اردستان

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *